Czy Vivus sprawdza bik?

0
36
Czy Vivus sprawdza bik?
Ocena

Firma Vivus udziela krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. Aby móc złożyć wniosek o pożyczkę, należy zarejestrować się na stronie internetowej pożyczkodawcy i podać swoje dane osobowe oraz teleadresowe. Niezbędne jest też wskazanie własnego rachunku bankowego oraz wysokości osiąganych dochodów.

Vivus a weryfikacja klienta

Następnie, można już wnioskować o konkretną kwotę. Vivus w procesie weryfikacji klienta, sprawdza BIK, BIG oraz inne rejestry dłużników. Wynika to z tego, że firma udziela chwilówek i zależy jej na rzetelnych klientach, którzy nie mają problemów finansowych i będą w stanie dość szybko oddać pieniądze. Poza tym, Vivus weryfikuje również swoich klientów, ponieważ wymaga przelania kwoty 1 grosza na swój rachunek bankowy.

Firma decyzję podejmuje bardzo szybko, bo już w ciągu kilku minut. Każdy wnioskodawca jest informowany o decyzji poprzez sms oraz e-mail. Środki przelewane są niezwłocznie na rachunek bankowy odbiorcy, jeżeli decyzja jest pozytywna. Pożyczkę od Vivus należy następnie zwrócić po okresie trzydziestu dni od daty zawarcia umowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here