Czy w Moneyman możliwa jest pożyczka 300zł?

0
30
Czy w Moneyman możliwa jest pożyczka 300zł?
Ocena

Wiele osób sięgając po pożyczkę, liczy się z tym, że będzie trzeba pożyczyć sporą kwotę. Jest to oczywiście sensowne, ponieważ zwykle po większe kwoty sięga się do firm pożyczkowych. Czasami jednak się zdarza, że brakuje dość małej kwoty a od rodziny czy znajomych nie da się pożyczyć, gdyż oni sami nie mają. Dlatego firmy pożyczkowe oferują od małej kwoty do dość sporej. Każda firma określa we własnym zakresie dolną oraz górną granicę kwoty, jaką w tym miejscu można pożyczyć.

Czy mogę pożyczyć 300 zł w Moneyman?

Moneyman oferuje pożyczki od kwoty 100 zł, zatem 300 zł nie będzie absolutnie żądnym problemem. Oczywiście nie ma mowy o spłacie w ratach, gdyż jest to bardzo mała kwota. Dlatego oferta ogólnie jest skierowana do ludzi, którzy w jednej racie spłacą całą kwotę. Oczywiście od 100 zł do 1500 zł można wziąć na 61 dni. Logicznie jest więc przyjąć, iż 300 zł również będzie na 61 dni czyli dwa miesiące.

To oferta bardzo korzystna, ponieważ czasem w pierwszym miesiącu po wzięciu pożyczki, spłata nie jest jeszcze realna. Z tego powodu jest taki czas oddania, by dla każdego był wygodny. Można ją oczywiście zwrócić w pierwszym miesiącu, jednak nic się nie stanie, jeśli w 61 dniu od wzięcia pożyczki, będzie ona spłacona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here