Czy w Moneyman można dostać pożyczkę 2000zł?

0
35
Czy w Moneyman można dostać pożyczkę 2000zł?
Ocena

Wiele firm pożyczkowych oferuje pierwszym klientom pożyczkę w kwocie około 1500 zł. Jest to bezpieczna kwota, dzięki której można uratować nadwątlone finanse, bez nadmiernego uszczerbku na finansach. Wyższe kwoty spłacane jednorazowo, są trochę bardziej ryzykowne. Trzeba bowiem mieć bardzo wysokie dochody, by bez większego problemu, na jeden raz spłacić większą kwotę.

A czy w Moneyman można dostać 2000 zł za pierwszym razem?

Wszystko zależy od tego, na jaki okres klient potrzebuje tej pożyczki. Ta, która ma być spłacona w jednorazowej wpłacie, nie może być wyższa od kwoty 1500 zł. Wyższa kwota jest możliwa, pod warunkiem, że będzie spłacana w ratach. W takiej sytuacji są inne warunki jej udzielenia. Pożyczkę kwocie 2000 zł można uzyskać na dwa miesiące czyli 60 dni spłaty. Od kwoty 2050 do 3000, raty będą rozłożone już na 3 miesiące. Warto wybrać sobie taką pożyczkę, jakiej się potrzebuje i na okres, który dana osoba będzie w stanie spłacić.

Czy kwotę 2000 zł można otrzymać na 3 miesiące?

W ofercie Moneyman do kwoty 2000 zł można otrzymać pożyczkę na 2 miesiące. Jeśli ktoś bardzo potrzebuje jeszcze jednego miesiąca, wystarczy wnioskować o 2050 zł, co automatycznie spowoduje, że czas spłaty przedłuży się o kolejny miesiąc. Wbrew pozorom jest to dla wielu osób dość dobre rozwiązanie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here