Czy w Vivus możliwa jest pożyczka 300zł?

0
31
Czy w Vivus możliwa jest pożyczka 300zł?
Ocena

Największym sukcesem firm pożyczkowych pokroju Vivus jest oddanie w pełni w ręce samego klienta wszystkich narzędzi w procesie wnioskowania. To aplikujący o pożyczkę Internauta sam podaje wszystkie dane osobowe niezbędne do jego weryfikacji i założenia profilu klienta na stronie www. Także sam zainteresowany wybiera interesującą go kwotę w zakresie od 100 złotych do nawet 7500 złotych.

Vivus – pożyczka do 300 złotych

Pracownik firmy kontaktuje się z klientem dopiero w momencie, gdy ten wyśle wniosek z konkretną kwotą i terminem spłaty zobowiązania (nie dłuższym jednak niż 30 dni) do akceptacji. Przy pierwszej pożyczce możliwe jest pożyczenie maksymalnie 3000 złotych, ale jeśli klient chce pożyczyć wyłącznie 300 złotych, również ma taką możliwość.

W przypadku pierwszej pożyczki i zerowego oprocentowania pożyczkobiorca musiałby zwrócić firmie Vivus dokładnie 300 złotych. Jeśli jednak o pożyczkę w takiej wysokości aplikuje klient po raz drugi lub kolejny, wtedy koszt samej pożyczki wynosi 354 złote. Wszystkie te informacje są wyświetlane na bieżąco na stronie internetowej, gdy wnioskujący zmienia parametry pożyczki, więc decydując się na konkretną sumę dokładnie wie, ile wyniesie go zwrot całości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here