Czy w Vivus można dostać pożyczkę 2000zł?

0
34
Czy w Vivus można dostać pożyczkę 2000zł?
Ocena

Vivus to jedna z najlepszych firm na polskim rynku pożyczkowym. Przede wszystkim, wynika to z tego, że pożycza on całkiem spore kwoty. W ramach pierwszej pożyczki można otrzymać kwotę maksymalnie 3000 złotych na okres 30 dni. Oczywiście, można zawnioskować też o niższą kwotę. Taką pierwszą pożyczkę można dostać całkowicie za darmo. Jeżeli tylko klient spłaca swoje zobowiązanie w terminie, nie pokrywa żadnych kosztów, ani odsetek.

Vivus – zasady uzyskania pożyczki

Aby zostać klientem Vivus, należy założyć swój profil na stronie internetowej i podać w nim swoje dane osobowe oraz teleadresowe. Najczęściej trzeba też złożyć oświadczenie o wysokości osiąganych dochodów oraz o miejscu zatrudnienia. Vivus weryfikuje też rachunek bankowy i wymaga przelania kwoty 1 grosza, aby sprawdzić tożsamość wnioskodawcy.

Decyzja podejmowana jest przez firmę niezwłocznie po dokonaniu weryfikacji danych oraz sprawdzeniu rejestrów dłużników i BIK. Środki pożyczki Vivus przelewa ekspresowo i na rachunku bankowym wnioskodawcy znajdują się one już po kilkunastu minutach od otrzymania decyzji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here