Czy w Vivus sprawdzają BIK?

0
27
Czy w Vivus sprawdzają BIK?
Ocena

W ramach pierwszej pożyczki w Vivus można pożyczyć nawet do 3000 złotych całkowicie za darmo. Oznacza to, że klient oddaje dokładnie taką kwotę, jaka wpłynęła na jego rachunek bankowy. Wystarczy oddać środki w określonym w umowie czasie i nie ma potrzeby martwienia się kosztami.

Aby pożyczyć w Vivus, konieczne jest przede wszystkim założenie swojego profilu klienta i podanie w nim swoich podstawowych danych osobowych i teleadresowych. Następnie, wymagane jest przelanie 1 grosza, dzięki czemu firma sprawdza tożsamość swoich klientów.

Vivus a BIK

Po założeniu profilu, można już wysłać wniosek o pożyczkę. Wówczas Vivus rozpoczyna swoją weryfikację klienta. Sprawdza przede wszystkim BIK, BIG oraz inne rejestry dłużników. Vivus pożycza bowiem pieniądze osobom, które mają zdolność do spłaty pożyczki i nie figurują jako dłużnicy w rejestrach. Zdarza się więc, że pożyczkodawca odmawia udzielenia pożyczki osobie, której ocena w BIK nie jest zbyt dobra. W takiej sytuacji, najlepiej sprawdzić z czego wynika wpis do rejestru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here