Do której godziny jest czynne Moneyman?

0
30
Do której godziny jest czynne Moneyman?
Ocena

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób sięga po pożyczki, ponieważ bardzo dużo ludzi ma kłopoty finansowe. Jest to nie tyle pomoc, co w danym momencie rozwiązuje problem braku pieniędzy. Warto jednak wiedzieć, że biorąc pożyczkę, należy ją spłacić. W takiej sytuacji należy wybrać taką firmę, które umożliwi dobranie kwoty pożyczki oraz rat, które będą obciążały budżet przez kolejne miesiące.

A jaki jest czas korzystania z Moneyman?

Serwis Moneyman działa 24 godziny na dobę, wiec rejestracja może być w każdym momencie. W przypadku jednak, gdy klient ma konto w innym banku niż banki współpracujące z Moneyman, przelew z kwotą weryfikacyjną może się przesunąć. W takim układzie tak samo się przesunie kolejny proces przyznawania pożyczki czyli końcowa wpłata.

Czy Moneyman ma jakieś godziny?

Oprócz samej obsługi serwisu, dodatkowo jest jeszcze infolinia oraz rozmowa z konsultantem. O każdej porze można się dodzwonić i poprosić i pomoc, jednak większość pracowników służy pomocą od godziny 8 do 20 od poniedziałku do piątku. W soboty są to godziny od 10 do 16. To godziny w których na pewno otrzyma się pomoc i to bardzo szybko. W pozostałym czasie można nie trafić już na konsultanta. Warto jednak pamiętać, że sam proces rejestracji można przeprowadzić w każdym momencie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here