Dołącz do programu lojalnościowego w Smartpożyczce

0
707
Dołącz do programu lojalnościowego w Smartpożyczce
Ocena

Smart Pożyczka to firma oferująca od pewnego czasu swoim klientom darmową pożyczkę. Oznacza to, iż kwota, którą zaciągnęli będzie taka sama do spłacenia, bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo firma postanowiła również podnieść maksymalną kwotę pożyczki.

Obecnie wynosi ona aż 2500 złotych! Ta kwota dostępna jest dla osób, które miały okażę już wcześniej korzystać z usług firmy. nosi klienci mogą liczyć na pożyczkę rzędu 600 złotych. Kwota ta zostanie pożyczona całkowicie za darmo! Takie rozwiązanie pozwala na zaciąganie niewielkich kwot bez obawy, iż nie będzie możliwości ich spłaty. Nowi klienci dostają pożyczki na okres 30 dni.

Firma Smart Pożyczka nie zapomina o stałych klientach – Od 3 pożyczki koszty obniżane są o 10% ,piątą i szóstą pożyczkę dostać można o 15% taniej. Od 7. pożyczki koszty obniżone zostaną o 20%. Niewiele firm oferuje tak atrakcyjne warunki!

Firma Smart Pożyczka jest obecna na polskim rynku od 2014 roku, jest to druga marka funkcjonującej już od lat firmy Pożyczki Plus.

Skorzystaj z promocji Smartpożyczka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here