Druga pożyczka w Moneyman – na jaką kwotę?

0
52
Druga pożyczka w Moneyman – na jaką kwotę?
Ocena

W obecnym czasie, gdy na rynku jest tak wiele firm pożyczkowych, warto do nich sięgnąć, szczególnie w czasach bardzo dużych trudności finansowych. Można oczywiście liczyć na to, że problemy jakoś same się rozwiążą, jednak niestety bardzo rzadko tak jest. Zwykle pożyczka czy kredyt jest bez wątpienia bardziej realną pomocą niż obrócony los i naprawa wszystkiego bez czyjejś pomocy.

Zatem w Moneyman można pożyczać na bardzo dobrych zasadach?

Stali klienci mogą liczyć na punkty bonusowe, które w konkretnych pożyczkach dają zdecydowanie wymierne korzyści. Warto jednak pamiętać, że żeby być dobrym stałym klientem, należy terminowo spłacać zaciągnięte zobowiązania.

Chcę wziąć druga pożyczkę.

Kwota pożyczki zależy w dużej mierze od samego klienta. Jeśli bowiem chce pożyczyć do 2000 zł, to zarówno pierwsza jak i druga i kolejna pożyczka nie stanowi problemu. W przypadku wyższych kwot są to kwoty już od 2050 do 5000 zł, jednak wszystko zależy od tego, która to pożyczka i jak była spłacana.

Druga pożyczka to z reguły od 2050 zł do 3000 zł na 3 miesiące. Terminowe spłaty owych pożyczek są bardzo istotne, ponieważ zbierając punkty bonusowe tylko za terminową spłatę, można uzyskać pożyczkę na doskonałych warunkach, z najwyższą kwotą. W Moneyman bardzo się opłaca być terminowym i rzetelnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here