Eksprespozyczka Opinie

20
206


Pożyczki Netcredit OpiniePożyczki Netcredit

Portal eksprespozyczka.pl należy do grupy Argentinum Capital sp. z o. o., międzynarodowej instytucji finansowej. Jej działanie obejmuje udzielanie szybkich pożyczek przez internet lub drogą SMS-ową.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Argentum Capital Sp. z o. o.
Adres: ul. Mickiewicza 11/202, 16-400 Suwałki
Telefon: +48 224908999
E-mail: info@eksprespozyczka.pl
Strona www: www.eksprespozyczka.pl
Godziny pracy firmy: Poniedziałek – Piątek 8.00 – 17.00
KRS: 0000337492
REGON: 142016880
NIP: 5213540243

Zadaniem naszej firmy jest pomoc wszystkim osobom potrzebującym szybkiego zastrzyku gotówki. Oferując korzystne warunki umowy staramy się dopasować do konkretnego klienta. W naszej ofercie nie brak również ciekawych rozwiązań dla lojalnych klientów – poprzez programy lojalnościowe nagradzamy tych, którzy do nas wracają.

Pożyczka przez internet – to proste!

Zasada działania naszej firmy opiera się w całości na wykorzystaniu strony internetowej. To właśnie na niej nasi klienci znajdą formularze niezbędne do wnioskowania o konkretne pożyczki. Aby złożyć wniosek konieczna jest rejestracja, w której znajdą się takie dane jak imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu. Dane te będą konieczne do weryfikacji każdego zgłoszenia.

Co zyskujesz korzystając z usług serwisu eksprespozyczka.pl?

 • Możliwość zaciągnięcia szybkiej pożyczki do określonej kwoty… bez wychodzenia z domu! Nasz portal pozwoli Ci złożyć wniosek w kilkanaście minut. To proste i nie wymaga wiele wysiłku!
 • Szansę na kontakt z naszymi pracownikami – rozwieją oni wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące umowy oraz spłacania naszych pożyczek. Kontakt z klientem jest istotnym elementem naszej codziennej pracy!
 • Szybkie złożenie wniosku – nasz system poprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy wypełniania odpowiedniego wniosku pożyczkowego. Nie jest to trudne i nie zajmie to wiele czasu!
 • Jasne zasady współpracy – dbamy o to, aby nasi klienci mieli świadomość za co płacą. Na każdym etapie współpracy klienci mogą zadawać nam pytania o zaciągniętej pożyczce. Z przyjemnością odpowiemy!
 • Niezmienne koszty – jesteśmy firmą uczciwą, która nie stosuje żadnych ukrytych kosztów w swoich umowach. Zaciągając u nas pożyczkę możesz być pewny stałych kosztów
 • Szybka decyzja o przyznaniu kredytu – dbamy o Twój czas i pragniemy, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się dodatkową gotówką. Decyzje kredytowe podejmujemy dynamicznie, abyś nie musiał czekać
 • Pieniądze na koncie w kilkanaście minut! Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia możesz liczyć na to, iż pieniądze będą u Ciebie po kilkunastu minutach.


UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSzybkaGotówka Opinie
Następny artykułKobieta z Kasą Opinie

20 KOMENTARZE

 1. Hej, jeśli zastanawiacie się czy wziąć pożyczkę w tej firmie – zdecydowanie polecam gotówka rzeczywiście dostaje się “od ręki”.

 2. Tez kiedyś byłem w takiej sytuacji że każdy grosz był na wagę złota. 400 zł na 30 dni na 6% to nie jest jakaś tragedia. W lombardzie tego typu pożyczka to kwota 20% do zwrotu.

 3. Hmy…. przykładowo pożyczki w kwocie 500 zł na 30 dni w przypadku terminowej spłaty wynosi 140 zł, czyli oddajemy 28 % więcej niż pożyczyliśmy, wybór Wasz ja nie zaluje i polecam.

 4. Hmy w przypadku braku środków na całkowitą spłatę pożyczki istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki – super.

 5. Pożyczka ta przez Internet to szybka pożyczka– oznacza, że w krótkim czasie otrzymujemy nie wielką sumę pieniędzy na okres zazwyczaj do 30 dni, ja dostałem i nie narzekam.

 6. Cześć tu ta druga forma staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród klientów, których opinie potwierdzają, że jest to bank prosty i ekspresowy.

 7. Witam, Ekspres Pożyczka udziela chwilówek Obywatelom Polski w wieku od 21 do 60 lat, posiadającym dowód osobisty i numer PESEL super i niezawodni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here