Filarum a komornik

0
29
Filarum a komornik
Ocena

Zaciągając pożyczkę w firmie Filarum trzeba liczyć się koniecznością spłacania pieniędzy przede wszystkim na czas. Wybieramy czas spłaty – na przykład miesiąc albo dwa miesiące i niestety co do dnia trzeba wszystko spłacić. Po tym okresie nawet, jeśli klient spóźni się jeden dzień firma wszczyna postępowanie. Najpierw klient otrzymuje pisma traktujące o konsekwencjach niespłacania rat oraz o naliczaniu odsetek karnych, które zaczynają sie już od pierwszego dnia zwłoki. Ich wielkość jest bardzo duża, w związku z czym z całą pewnością nie warto czekać ze spłatą.

Co zrobić, jeśli otrzymamy wezwanie do spłaty?

  • Trzeba jak najszybciej skontaktować się z firmą w celu uzgodnieniu terminu spłaty.
  • Jeśli klient nie podejmie żadnych kroków i będzie ignorował wszystkie wezwania może się liczyć z tym, że ściąganiem należności zajmie się firma komornicza.

To oznacza poważne problemy i jeszcze większe koszty. Podejmując decyzje o zaciąganiu pożyczki trzeba zatem wiedzieć czy będziemy posiadać wystarczająco środków na spłatę. To dlatego właśnie samodzielnie ustalamy kwotę i termin oddania pieniędzy. Po tym terminie zaczną się dla kredytobiorcy bardzo poważne problemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here