Filarum czy Vivus – co lepsze?

0
35
Filarum czy Vivus – co lepsze?
Ocena

Pożyczki krótkoterminowe oferowane przez firmy jak Vivus czy Filarum udzielane są na bardzo zbliżonych do siebie zasadach. W wielu aspektach procedura pożyczkowa oraz sposób rejestracji czy spłaty zobowiązania są wręcz identyczne w konkurujących ze sobą firmach. Zarówno Filarum jak i Vivus do swojej stałej oferty handlowej wprowadziły pierwszą pożyczkę za 0%, czyli wariant, w którym spłacający oddaje dokładnie kwotę w pożyczonej wysokości, bez dodatkowego oprocentowania.

Vivus a Filarum

Dla osób pożyczających w tych firmach po raz pierwszy korzyści są więc identyczne – Vivus jest jednak skłonny za pierwszym razem pożyczyć więcej pieniędzy, aż do 3.000 złotych. Przy kolejnych pożyczkach warto porównać RRSO oferowane przez obie firmy pożyczkowe, aby wybrać tę bardziej korzystniejszą dla siebie opcję.

Kluczowa dla wielu spłacających różnica między Vivusem a Filarum polega przede wszystkim na możliwości dokonywania przedłużeń terminu spłaty zobowiązania w pierwszej z wymienionych firm. Filarum takiej możliwości swoim klientom nie oferuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here