Gdzie jest haczyk w Lendon?

0
42
Gdzie jest haczyk w Lendon?
Ocena

Nie od dziś wiadomo, że firmy udzielające chwilówek muszą mierzyć się z bardzo krytycznymi opiniami. Opiniami, które są bardzo często (a może nawet i zawsze) niezasłużone. Zawsze podczas stawiania zarzutów mówi się o jakichś haczykach. Warto powiedzieć więc wprost, czy w Lendon jest jakiś haczyk?

Lendon to uczciwa firma

Doszukiwanie się jakichkolwiek haczyków jest kompletnie pozbawione sensu. Mówimy o firmie, która zrobi wszystko, aby pomóc klientowi. Nie ma mowy o jakiejkolwiek szkodliwości. Zresztą, jeżeli chodzi o szkodliwość to bardzo często jest tak, że klient sam sobie szkodzi a potem obwinia firmę.

Co należy rozumieć przez działanie na własną niekorzyść?

Być może są tacy, którzy zadali sobie to pytanie. Odpowiedź na nie jest stosunkowo prosta – chodzi o niedokładne czytanie umowy bądź po prostu nie wywiązanie się z niej. Dlaczego ludzie niedokładnie czytają to, co podpisują? Trudno o jednoznaczną odpowiedź. Być może winny jest pośpiech, być może lenistwo… Niemniej, powód nie jest najważniejszy. Najważniejsze jest, aby błąd już nigdy nie miał miejsca a opinie o Lendon i innych firmach pożyczkowych były prawdziwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here