Gdzie mieści się siedziba Filarum?

0
33
Gdzie mieści się siedziba Filarum?
Ocena

Filarum swoją siedzibę ma w Warszawie, przy ulicy Postępu 18A (kod pocztowy 02-676). Na ten adres należy kierować wszelką korespondencję do spółki Rapid Finance. W niektórych większych miastach, jak na przykład Rzeszów, firma posiada również swoje placówki. W nich można składać wnioski o przyznanie pożyczki.

Jak kontaktować się z Filarum?

Z firmą można kontaktować się telefonicznie w godzinach jej pracy, a więc od godziny 8 do 22. Można również wysłać maila lub skorzystać z czatu na jej stronie. Wniosek o pożyczkę można zawsze wygodnie złożyć online, zakładając swój profil klienta lub przez telefon.

Warunkiem uzyskania pożyczki od Filarum jest oczywiście polskie obywatelstwo oraz adres zamieszkania na terenie kraju. Firma stawia granice wieku swoich klientów – od 20 do 76 roku życia. Ponadto, wymaga ona również posiadania własnego rachunku bankowego, dzięki któremu weryfikuje tożsamość swoich klientów. Jeżeli nie ma takiej możliwości, klient ma również możliwość odbioru środków w swojej najbliższej placówce pocztowej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here