Gdzie mieści się siedziba Incredit?

Data dodania: 18 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 18 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

InCredit to firma oferująca swoim klientom pożyczki ratalne udzielane drogą internetową. Co prawda wszystkie formalności można załatwić on-line, jednak warto pamiętać, że opisywany pożyczkodawca prowadzi legalną firmę zarejestrowaną na terenie naszego kraju. Oznacza to, że firma ta posiada wszystkie niezbędne numery rejestracyjne oraz siedzibę w Polsce.

Siedziba firmy InCredit

InCredit to firma, której siedziba znajduje się w Warszawie, a jej dokładny adres to Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa. Na ten adres można kierować wszelką korespondencję, listy polecone z odstąpieniem od umowy, itp.

Większość spraw w InCredit można jednak załatwić drogą internetową po zalogowaniu się do swojego konta klienta. Dostępna jest również ogólna infolinia pod numerem telefonu 22 101 04 00 i adresem e-mail info@incredit.pl. Osoby mające problemy z terminowymi płatnościami powinny skontaktować się z działem płatności pod numerem telefonu 22 250 22 51 lub pod adresem e-mail platnosci@incredit.pl. Pracownicy są dostępni dla klientów przez 6 dni w tygodniu.