Ile idzie przelew z Moneyman?

0
188
Ile idzie przelew z Moneyman?
Ocena

Szybkie pożyczki mają to do siebie, że są szybko udzielane, czyli klient otrzyma pieniądze w bardzo szybkim czasie. Między innymi dlatego bardzo dużo osób decyduje się na chwilówki, ponieważ jest to realna pomoc finansowa w bardzo szybkim czasie.

W jakim czasie można otrzymać pieniądze?

Najdłużej się czeka na pierwszą pożyczkę z kilku powodów. Przede wszystkim po rejestracji należy czekać na zakończenie procesu weryfikacji. Przy pierwszej pożyczce Moneyman musi sprawdzić klienta w BIK oraz BIG, by sprawdzić, czy osoba, która chce pożyczkę, będzie w stanie ją spłacić.

Drugi wpływ na przelew ma czas księgowania w danym banku. Jeśli ktoś wystąpił do Moneyman o pożyczkę późnym wieczorem, wówczas na jego koncie może już nie być księgowania, zatem pieniądze otrzyma dopiero po pierwszym skierowaniu następnego dnia. Najlepiej, jeśli klient ma konto w jednym z banków współpracujących z Moneyman, ponieważ wtedy bardzo szybko przechodzi przelew. Czas weryfikacji zdolności kredytowej zwykle jest powiązany z przelewem, zatem trwa to najdłużej.

Przelewy z kolejnymi pożyczkami trwają już faktycznie kilkanaście minut, ponieważ nie ma opcji weryfikacji. Jeśli ktoś oczekuje, że przy pierwszej pożyczce otrzyma pieniądze w ciągu 15 minut, to raczej nie będzie zadowolony, ponieważ etap pierwszej pożyczki jest zwykle najdłuższy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here