Ile kosztuje pozyczka w Incredit na 60 dni?

0
28
Ile kosztuje pozyczka w Incredit na 60 dni?
Ocena

Generalna zasada mówi o tym, że w przypadku spłacania pożyczek w mniejszej liczbie rat, kwota odsetek jest mniejsza i w ostateczności klient spłaca mniejszą kwotę w porównaniu z taką samą pożyczką rozbijaną na więcej rat. Podobnie sytuacja wygląda w InCredit. W związku z tym warto dopasować liczbę miesięcznych rat do własnych możliwości finansowych, ale należy też zwrócić uwagę, aby zbytnio nie przepłacać i nie wybierać zbyt długiego okresu spłaty jeśli nie jest on konieczny.

60-dniowa pożyczka w InCredit

InCredit nie jest firmą chwilówkową, więc klienci nie mają możliwości zaciągania pożyczek krótkoterminowych na 60 dni. Minimalny okres spłaty, jaki można wybrać to trzy miesięczne raty, a koszt pożyczki jest uzależniony od jej kwoty. RRSO w przypadku 3-miesięcznej pożyczki waha się w granicach 500-510%.

W praktyce możliwe jest wcześniejsze spłacenie pożyczki w InCredit już po 60 dniach. W takiej spłacie należy jednak uwzględnić nie tylko cała pożyczoną kwotę, ale należy również doliczyć odsetki za każdy miesiąc spłaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here