Ile kosztuje przedłużenie pożyczki w Vivus?

0
69
Ile kosztuje przedłużenie pożyczki w Vivus?
Ocena

Vivus jako firma pożyczkowa specjalizująca się w kredytach krótkoterminowych doskonale rozumie sytuacje, w których klienci nie są w stanie na czas spłacić swojego zobowiązania. Firmie nie zależy na tym, aby pożyczkobiorców natychmiast traktować jako dłużników, więc daje możliwość przedłużania terminu spłaty zobowiązania.

Przedłużenie pożyczki w Vivus

Pożyczkobiorca ma możliwość dokonania wpłaty na jedno z kont wskazanych przez firmę opłaty za przedłużenie pożyczki. Istotne jest wtedy odpowiednie zatytułowanie przelewu, aby został on zaksięgowany na poczet przedłużenia terminu, a nie spłaty części zobowiązania. Wysokość opłaty za przedłużenie pożyczki w Vivus jest uzależniona przede wszystkim od wysokości pożyczki bazowej.

Warto jednak pamiętać, że przy pierwszej pożyczce odroczenie terminu płatności wykonać można dwukrotnie, ale przy każdej kolejnej pożyczce klient może skorzystać z tej funkcji tylko raz. Firma umożliwia wykonanie przedłużenia o 7, 14 lub 30 dni i naturalnie z każdą z tych opcji wiążę się inna opłata. Dane do przelewu i sposób tytułowania opłaty znaleźć można na stronie www Vivus oraz w korespondencji z umową.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here