Ile kosztuje trzecia pożyczka w Filarum?

0
38
Ile kosztuje trzecia pożyczka w Filarum?
Ocena

W Filarum za każdym razem można pożyczać więcej. Firma ceni sobie rzetelnych klientów, którzy spłacają swoje pożyczki. Pierwsza jest całkowicie za darmo i można pożyczyć maksymalnie 1000 złotych na okres 30 dni. Po jej spłacie, można już pożyczyć 2000 złotych.

W przypadku trzeciej z kolei pożyczki w Filarum, istnieje możliwość pożyczenia maksymalnie 2500 zł. Okres jej spłaty wynosi również 30 dni i nie ma możliwości jego wydłużenia. Pożyczając maksymalną kwotę, należy zwrócić Filarum dokładnie 3202,70 zł.

Koszty pożyczki w Filarum (powyżej 1000 złotych)

  • kwota pożyczki – 2500 zł,
  • prowizja – 682,15 zł,
  • odsetki kapitałowe – 20,55 zł.

 

Jeżeli pożyczka nie zostanie spłacona w tym czasie, Filarum zacznie naliczać dodatkowe odsetki karne. Może też naliczać koszty za wysłane listownie monity, smsy oraz telefony z działu windykacji. Koszty takich działań są zawsze określone w ramowej umowie pożyczki i nie mogą być wyższe. Jeżeli zaś klient nie ma możliwości spłaty pożyczki w całości i po upływie terminu jej przypadalności, złoży wniosek o raty, zostanie obarczony kosztem jego rozpatrzenia w wysokości 15% pozostałej do spłaty kwoty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here