Ile kosztuje trzecia pożyczka w Moneyman?

0
32
Ile kosztuje trzecia pożyczka w Moneyman?
Ocena

Kiedy ludzie potrzebują dodatkowej gotówki, zwykle sięgają po pomoc w postaci pożyczek lub kredytów. Jest to rozwiązanie bardzo sensowne i w miarę bezpieczne. Wiele osób wciąż z oporami, ale idzie do dziwnych ludzi pożyczyć pieniądze, choć wiedzą, że może się to kończyć bardzo źle.

Firmy pożyczkowe mają bardzo wiele ofert, które z powodzeniem stosują u swoich  klientów i które chętnie są przez klientów brane. To pożyczki z jasnymi i przejrzystymi zasadami, dlatego ludzie je biorą. Po prostu wiedzą, że jest to korzystna oferta.

Jak wygląda pierwsza pożyczka?

Pierwsza jest najbardziej korzystna, ponieważ jest w niej kwota do 2000 zł z ratami, lub 1500 zł spłacane w całości. Oczywiście pierwsza pożyczka z ratami czy bez, jest całkowicie bezpłatna.

A druga?

Druga i każda kolejna jest coraz ciekawsza, ponieważ przechodzi się cztery poziomy po kolei. Oczywiście jeśli ktoś chce wziąć trzecią pożyczkę w postaci takiej, jak pierwsza, to nic nie stoi na przeszkodzie. Po prostu będzie do niej doliczona dodatkowa kwota.

W przypadku poszczególnych poziomów, trzecia pożyczka ratalna to poziom Turbo. Jest to kwota od 3050 zł do 4000 zł i można ją wziąć na raty od jednego do czterech miesięcy. Do tego poziomu mona korzystać z poprzednich, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wziąć np. pożyczkę Mega.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here