Ile kosztuje ubezpieczenie w Filarum?

0
43
Ile kosztuje ubezpieczenie w Filarum?
Ocena

Pożyczając pieniądze w banku, najczęściej można liczyć na ubezpieczenie takiej pożyczki na wypadek utraty pracy lub pogorszenia się stanu zdrowia. W przypadku pożyczek w Filarum i innych pożyczek pozabankowych, bardzo rzadko można spotkać się z takim ubezpieczeniem. W Filarum ubezpieczenia nie ma w ogóle.

Tania pożyczka w Filarum

Należy jednak pamiętać o tym, że firma pożycza niskie kwoty i na krótki okres czasu. Dzięki temu, że klient nie musi opłacać ubezpieczenia, oddaje firmie znacznie mniej. Są to pożyczki stosunkowo tanie. W Filarum nie ma możliwości wydłużania terminu spłaty swojego zobowiązania, a więc trzeba je zwrócić już po trzydziestu dniach.

Nie każdy jednak może taką pożyczkę w Filarum otrzymać. Firma na swojej stronie informuje klientów o tym, że weryfikuje ich dane w BIK, BIG oraz w rejestrach dłużników. Robo to po to, aby pożyczać jedynie rzetelnym klientom, którzy nie mają żadnych kłopotów finansowych i będą w stanie oddać pieniądze na czas. Poza tym, wymaga również posiadania stałych dochodów w określonej wysokości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here