Ile pożyczek daje Filarum za darmo?

0
31
Ile pożyczek daje Filarum za darmo?
Ocena

W Filarum, podobnie jak innych firmach pożyczkowych, jednocześnie uruchomionych można mieć tylko jedną pożyczkę. Oznacza to, że przy potrzebie wzięcia nowego zobowiązania, najpierw spłacić trzeba trwającą pożyczkę, aby ubiegać się o kolejną. Jednocześnie pierwsza pożyczka udzielana jest obecnie na warunkach preferencyjnych, przy zerowym oprocentowaniu.

Darmowa pożyczka w Filarum

  • 0 procent realnej rocznej stopy oprocentowania oznacza dla każdego pierwszego klienta firmy Filarum zwrot wyłącznie pożyczonej kwoty.
  • W rzeczywistości więc klient nie tylko nie musi martwić się oprocentowaniem ani prowizją, ale nie ma także kosztów ukrytych jak koszty manipulacyjne czy przygotowania wniosku albo oferty.
  • Ponieważ tylko pierwsza pożyczka objęta jest tą promocją, tylko i wyłącznie nowi klienci Filarum mogą skorzystać z tych preferencyjnych warunków finansowania.

Nie ma możliwości, aby na to samo konto użytkownika po raz drugi otrzymać pożyczkę za darmo od Filarum. Jedynym rozwiązaniem, które może pomóc w ponownym skorzystaniu z promocji, to przekonanie bliskiego do zarejestrowania się na stronie i zawnioskowania o pierwszą, nieoprocentowaną pożyczkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here