Ile pożyczki daje Lendon za darmo?

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Na pewno przynajmniej część z Was słyszała, że w Lendon można otrzymać pożyczkę za darmo. Można powiedzieć, że tej pożyczce zostanie poświęcony tekst. Dowiecie się z niego, czy każda osoba ma prawo liczyć na pożyczkę oraz (zgodnie z tytułem) powiemy sobie o kwocie.

Darmowa pożyczka – pożyczka dla każdego?

Na darmową pożyczkę może liczyć każdy nowy klient, nie ma od tej zasady jakiegokolwiek wyjątku. Jeżeli chodzi o kwotę, nowi klienci mogą wnioskować o pożyczkę w wysokości 100 – 2500 zł. Biorąc pod uwagę wszystkich klientów, maksymalna kwota o jaką można się ubiegać to 5000 zł (minimalna wynosi 100 zł).

Więcej niż jedna pożyczka za darmo?

Z pewnością część z Was zastanawia się nad tym. Prawda jest taka, że z pożyczki za darmo korzystamy tylko raz, na samym początku swojej przygody z Lendon. Nie oznacza to jednak tego, że kolejne pożyczki nie należą do opłacalnych. Jest zupełnie inaczej. Firma stara się dbać o nowych klientów poprzez oferowanie rabatów. Szczegółowe informacje na temat rabatów nie są podawane także można przewidywać, że wszystkie sytuacje rozpatruje się indywidualnie.