Ile pożyczki daje Lendon za darmo?

0
41
Ile pożyczki daje Lendon za darmo?
Ocena

Na pewno przynajmniej część z Was słyszała, że w Lendon można otrzymać pożyczkę za darmo. Można powiedzieć, że tej pożyczce zostanie poświęcony tekst. Dowiecie się z niego, czy każda osoba ma prawo liczyć na pożyczkę oraz (zgodnie z tytułem) powiemy sobie o kwocie.

Darmowa pożyczka – pożyczka dla każdego?

Na darmową pożyczkę może liczyć każdy nowy klient, nie ma od tej zasady jakiegokolwiek wyjątku. Jeżeli chodzi o kwotę, nowi klienci mogą wnioskować o pożyczkę w wysokości 100 – 2500 zł. Biorąc pod uwagę wszystkich klientów, maksymalna kwota o jaką można się ubiegać to 5000 zł (minimalna wynosi 100 zł).

Więcej niż jedna pożyczka za darmo?

Z pewnością część z Was zastanawia się nad tym. Prawda jest taka, że z pożyczki za darmo korzystamy tylko raz, na samym początku swojej przygody z Lendon. Nie oznacza to jednak tego, że kolejne pożyczki nie należą do opłacalnych. Jest zupełnie inaczej. Firma stara się dbać o nowych klientów poprzez oferowanie rabatów. Szczegółowe informacje na temat rabatów nie są podawane także można przewidywać, że wszystkie sytuacje rozpatruje się indywidualnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here