Ile razy można przedłużyć pożyczkę w Filarum?

0
159
Ile razy można przedłużyć pożyczkę w Filarum?
Ocena

Bardzo ważną informacją dla wszystkich klientów firmy Filarum jest fakt, że termin spłaty nie może być samodzielnie przedłużany przez pożyczkobiorcę. Nie ma znaczenia czy chcemy przedłużenia na kilka czy kilkanaście dni. Firma jasno stawia warunki – klient zobowiązuje się do spłacenia pożyczki dokładnie w tym terminie, jaki jest zadeklarowany, czyli do trzydziestu dni. Można jednak liczyć na to, że jeśli klient ma problemy ze spłatą to firma wyciąga do niego pomocną dłoń – konieczne jest jednak zgłoszenie się do przedstawiciela.

Co to oznacza?

Należność będzie można rozłożyć na kilka rat- oczywiście będą doliczane odsetki karne, ale cała sprawa nie będzie musiała zostać zgłoszona do windykacji i poddana wizycie komorniczej. Firmie Filarum zależy na tym żeby klient był zadowolony.

Nie wszystko daje się przewidzieć – każdemu może przytrafić się gorszy moment, każdy może mieć problemy z jej spłatą. Po stronie Filarum leży to żeby pomoc mu przez ten trudny okres przebrnąć. W tym przypadku firma zdaje egzamin na piątkę i robi wszystko, żeby klient mógł w dogodnych ratach spłacić całą należność. Nie zamyka to też przed nim drogi przy kolejnych pożyczkach w tejże firmie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here