Ile razy można przedłużyć pożyczkę w Moneyman?

0
68
Ile razy można przedłużyć pożyczkę w Moneyman?
Ocena

W wielu firmach pożyczkowych zasady są takie, że bierzemy pożyczkę na jeden miesiąc i można go przedłużyć o 7 dni, o 14 dni lub o 30 dni. Należy jednak mieć na uwadze, że każde przesunięcie terminu to koszt kolejnych kilkuset złotych. Dlatego warto zwrócić uwagę na firmy, które mają dłużej niż jeden miesiąc. Mają one możliwość w razie potrzeby przedłużenia jej, niekoniecznie w tak kosztowny sposób.

A jak wygląda sytuacja w Moneyman?

Przede wszystkim pożyczki w Moneyman są w taki sposób tworzone, żeby łatwo można było ustalić własne wygodne raty. Są jednak sytuacje, gdzie faktyczne w danym momencie ciężko spłacić którekolwiek z rat. Wtedy można wystąpić o przedłużenie pożyczki, zgodnie z umową pożyczki ratalnej. Warto jednak pamiętać, że jeśli ktoś ma tylko jednorazową spłatę a nie ratalną, w Moneyman nie może wnioskować o przedłużenie spłaty.

A jeśli mam spore problemy finansowe?

W takiej sytuacji jest to niestandardowe przesuwanie rat i kwoty pożyczki. W tym przypadku wchodzi porozumienie, by w trudnej sytuacji pomóc klientowi spłacić ową pożyczkę. Zwykle wtedy ustalany jest zupełnie nowy harmonogram, który daje możliwość spłaty całej kwoty. W takim przypadku jednak klient na tym odrobinę traci, ponieważ po takich problemach uzyskanie kolejnej pożyczki może być trudne. Chyba, że znacząco poprawi się zdolność kredytowa i wpisy w BIK.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here