Ile się czeka na decyzję o pożyczce w Filarum?

0
30
Ile się czeka na decyzję o pożyczce w Filarum?
Ocena

Nie będzie przesadne stwierdzenie, że decyzja o pożyczce jest ekspresowa, ale aby tak było konieczne jest spełnienie kilku warunków. Dobrze by było gdyby klient miał konto z jednym z banków proponowanych w formularzu – firma Filarum również posiada konta w tych bankach, a to pozwala na weryfikacje danych osobowych klienta w kilka chwil.

Oto lista banków obsługiwanych przez Filarum:

  • mBank,
  • Alior bank,
  • BZ Wbk,
  • PKO BP,
  • PKO SA,

Na jedno z podanych kont. Filarum sprawdzi dokładnie dane klienta oraz to czy może otrzymać pożyczkę. Cały proces weryfikacji trwa około dziesięciu minut. Jeśli wszystko się zgadza i klient może otrzymać pożyczkę – w ciągu kilka minut pieniądze znajdą się na jego koncie. Nie posiadając konta w jednym z podanych banków również można otrzymać pożyczkę, ale w takiej sytuacji proces ten po prostu trwa nieco dłużej.

Pieniądze potrzebne do weryfikacji mogą wpłynąć dopiero kolejnego dnia roboczego, a co za tym idzie, na pożyczkę trzeba będzie poczekać jeszcze jeden dzień. Firma stara się podejmować decyzje o pożyczaniu pieniędzy bardzo szybko, bo wie, że osoby zgłaszające się po pieniądze chcą je mieć na już.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here