Ile się czeka na decyzję o pożyczce w Hapi Pożyczki?

0
52
Ile się czeka na decyzję o pożyczce w Hapi Pożyczki?
Ocena

 

Decyzja jest uzyskiwana niemal natychmiastowo po wypełnieniu wszystkich dokumentów. Biorąc pożyczkę w firmie Hapi Pożyczki możemy, być pewni, iż wszelkie formalności i najważniejsze rzeczy ustalimy i wypełnimy on-line. Dokumenty wypełnione on-line zostają poddane weryfikacji, telefonicznie zostaną sprawdzone
Twoje dane, dlatego pożyczka zostanie przesłana jak najszybciej- już po 15 minutach od wypełnienia wszystkich niezbędnych formalności.

Ile wynosi czas oczekiwania na decyzję?

Decyzja jest uzyskiwana niemal natychmiastowo po wypełnieniu wszystkich dokumentów.

Spłata pożyczki Hapi Pożyczki jest spłacana przez wszystkie z zadeklarowanych miesięcy w wysokości zapisanej w warunkach umowy, a także zgodnie z określoną w harmonogramie datą spłaty. Minimalna kwota pożyczki wynosi 800 zł, a czas trwania umowy wynosi nie mniej niż 3 miesiące. Z racji tego, iż to Ty określasz wysokość i okres spłaty swojej pożyczki, dokładnie jest szyta na miarę Twoich potrzeb. Także to Ty ustalasz tutaj większość warunków. Pożyczka zaciągnięta w firmie Hapi Pożyczki jest przelana na Twój rachunek bankowy lub poprzez wypłatę gotówkową w placówce Poczty Polskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here