Ile się czeka na decyzję o pożyczce w Moneyman?

0
175
Ile się czeka na decyzję o pożyczce w Moneyman?
Ocena

W dzisiejszych czasach pożyczki krótkoterminowe są niemal na wagę złota. Szczególnie, że banki w tej kwestii nie należą do najlepszych miejsc, w których można spłacić pożyczkę. Dlatego wiele osób zdecydowanie woli iść do firmy pożyczkowej, niż czekać na kolejną analizę banku, który przeprosi ale nie da kredytu. W firmach pożyczkowych zaś dostaje się pieniądze szybko i bez wychodzenia z domu.

Jak długo trwa analiza wniosku i kiedy przyjdą pieniądze?

To bardzo indywidualna sprawa, ponieważ w dużej mierze zależy od pracy banku, w którym klient ma konto. Największe szanse na szybkie załatwienie sprawy ma osoba, która posiada konto w tym samym banku, który współpracuje z Moneyman. Dodatkowo, jeśli składa wniosek w godzinach normalnej pracy banków, zwykle przelew przechodzi rzeczywiście w ciągu paru minut.

W tej kwestii spokojnie można powiedzieć, że decyzja i pieniądze dojdą na konto w ciągu 15 minut. Nie należy jednak tak skrupulatnie się tego trzymać, ponieważ wystarczy, że księgowanie konta klienta funkcjonuje inaczej niż Moneyman i pieniądze mogą dochodzić dłużej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here