Ile się czeka na przelew w Incredit?

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Dzięki pożyczkom firmy InCredit można znacznie podreperować własny budżet sporą kwotą, którą można spłacać w wygodnych miesięcznych ratach dopasowanych do własnych możliwości. Atutem prezentowanej firmy jest nie tylko atrakcyjna oferta, ale również szybki proces rozpatrywania wniosków pożyczkowych i szybkie przelewy.

Jak długo trzeba czekać na pożyczkę z InCredit?

Dużą zaletą opisywanego pożyczkodawcy jest krótki czas oczekiwania na decyzję pożyczkową oraz szybka realizacja przelewu na rzecz pożyczkobiorcy. Po weryfikacji konta i złożeniu wniosku o pierwszą lub kolejną pożyczkę na decyzję trzeba czekać kilkanaście minut. Firma nie zwleka i przelew jest wykonywany od razu po podjęciu pozytywnej decyzji pożyczkowej.

Jeśli ktoś posiada konto w jednym z banków obsługiwanych przez InCredit (PKO Bank Polski S.A., Bank Millennium S.A., Bank Zachodni WBK S.A., mBank S.A., Alior Bank S.A., ING Bank Śląski S.A. lub Pekao Bank S.A.) i złożył wniosek w godzinach pracy firmy (8:00-21:00 w dni robocze oraz 8:00-20:00 w soboty) to osoba taka może liczyć na pieniądze po kilkunastu minutach. W pozostałych przypadkach trzeba zwykle czekać do kolejnego dnia roboczego.