Ile się czeka na przelew w Moneyman?

0
196
Ile się czeka na przelew w Moneyman?
Ocena

Zwykle ludzie składając wniosek o pożyczkę, liczą na to, że pieniądze bardzo szybko przejdą. Faktycznie firmy pożyczkowe szczycą się tym, że formalności to tylko 15 minut. Niestety większość ludzi nie bierze pod uwagę, że jeśli przelewa jeden grosz i on wyjdzie następnego dnia, to nie dostaną pieniędzy w 15 minut, ponieważ nie ma takiej możliwości. Dlatego warto się zainteresować przed wnioskiem, jak wygląda księgowanie w banku, w którym klient ma konto.

A druga i kolejna pożyczka?

W takiej sytuacji jest dużo lepiej. Przede wszystkim dlatego, że procedura omija proces weryfikacji, tylko analizuje wniosek. Jeśli klient wcześniej dostał pożyczkę bez problemu a spłacił ją terminowo, wówczas czas oczekiwania na pieniądze może wynieść jakieś 10 do 15 minut. Warto jednak wiedzieć, że jeśli składamy wniosek w sobotę po południu czy późnym wieczorem a bank nie księguje w tym czasie wpływów, na pieniądze klient może poczekać do poniedziałku.

Najszybciej przechodzą pieniądze w tym samym banku tylko z konta na konto. Firma Moneyman ma konta w kilku bankach, więc zakładając konto można sięgnąć do informacji, w jakich bankach zwykle są konta otwierane przez firmy pożyczkowe. Jest to do sprawdzenia, ponieważ firmy same podają, z jakimi bankami współpracują. Jest to bowiem informacja istotna dla obu stron i łatwego przepływu pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here