Ile trzeba mieć lat w Moneyman?

0
33
Ile trzeba mieć lat w Moneyman?
Ocena

W dzisiejszych czasach pojawia się coraz więcej firm, które udzielają pożyczek na przeróżne, często dorywcze prace. Jakakolwiek praca, która da możliwość spłaty terminowej pożyczonych pieniędzy jest brana pod uwagę. Z tego powodu mnóstwo młodych osób zastanawia się, od jakiego wieku można o takie pożyczki się ubiegać.

Kto zatem może starać się o pożyczkę w Moneyman?

Odpowiedź jest szalenie prosta. Każda osoba zamieszkująca na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i posiadająca obywatelstwo Polskie. Granica wieku jest określona tylko w dolnej części, ponieważ osoba musi być pełnoletnia, czyli mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód osobisty. Górna granica wieku nie jest ustalona, ponieważ ludzie pracują bardzo długo a nawet osoby na emeryturze mają dochód, który jest bez wątpienia brany pod uwagę. Zatem musi to być osoba pełnoletnia, by można było zarejestrować się na stronie Moneyman i ubiegać się o pożyczkę.

Dodatkowe wymagania dotyczące klientów Moneyman to:

  • osoba ubiegająca się o pożyczkę musi mieć aktywny numer telefonu,
  • dysponować adresem e-mail,
  • posiadać konto bankowe.

Są to absolutnie najważniejsze elementy niezbędne do założenia konta i otrzymania pożyczki. Każdy kolejny element to już proces weryfikacji, jednak są to podstawy, bez których nie można się zarejestrować na stronie Moneyman.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here