Ile wynosi gratisowa pożyczka w Vivus?

0
38
Ile wynosi gratisowa pożyczka w Vivus?
Ocena

Obecnie Vivus przygotował promocyjna ofertę pożyczki dla swoich nowych klientów. Osoba, która po raz pierwszy pożycza od Vivus może otrzymać maksymalnie kwotę 3000 złotych na okres 30 dni. Jedynym warunkiem promocji jest to, że klient musi spłacić całość zobowiązania w ciągu 30 dni. Jeżeli nie dotrzyma warunków umowy, wówczas obarczany jest również kosztami prowizji oraz odsetkami. Może też zostać naliczona opłata za wykonane przez firmę czynności windykacyjne.

Jeśli jednak klient dotrzyma terminu, wówczas oddaje firmie dokładnie 3000 złotych, które otrzymał. Można też pożyczyć mniej i skorzystać z takiej promocji.

Vivus a gratisy

Przy kolejnych pożyczkach od Vivusa, można już wnioskować o pożyczenie kwoty 7500 złotych na okres 30 dni. Warto pamiętać o tym, że jeżeli nie ma możliwości spłaty pożyczki w terminie, istnieje możliwość opłacenia wydłużenia terminu spłaty o okres 7, 14 lub 30 dni. Taka opłata nie zmniejsza jednak pozostałej do spłaty kwoty pożyczki. Jej wysokość uzależniona jest od kwoty pożyczki i ilości dni.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here