Ile wynosi opłata karna w Vivus?

0
39
Ile wynosi opłata karna w Vivus?
Ocena

Vivus pożycza klientom pieniądze na maksymalny okres 30 dni. Po tym czasie, pożyczka staje się wymagana. Istnieje możliwość wydłużenia tego terminu na spłatę zobowiązania o czas 7, 14 lub 30 kolejnych dni. W takiej sytuacji klient zmuszony jest dokonać opłaty w wysokości uzależnionej od wysokości samej pożyczki i od ilości wydłużanych dni na konto Vivus. Opłata ta nie zmniejsza jednak w ogóle zadłużenia.

Opłaty karne w Vivus

Poza tym, Vivus nalicza również koszty za swoje czynności windykacyjne. Opłata za monity listowne wynosi zawsze 15 złotych, za telefony z działu windykacji – 5 złotych, a za otrzymane smsy – 2 złote. Ponadto, Vivus nalicza również odsetki za nieterminową spłatę w wysokości dwukrotności sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego.

W przypadku osób, które pożyczają po raz pierwszy, obowiązuje promocja polegająca na pożyczce całkowicie za darmo. Jeżeli jednak termin 30 dni nie zostanie dotrzymany, klient zmuszony jest zapłacić również prowizję za udzielenie pożyczki i odsetki. Niekiedy doliczane są też opłaty za czynności windykacyjne.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here