Ile wynosi opłata rejestracyjna w Incredit?

0
30
Ile wynosi opłata rejestracyjna w Incredit?
Ocena

Do uzyskania pożyczki ratalnej w serwisie InCredit konieczne jest spełnienie pewnych warunków, a podstawowym jest oczywiście rejestracja. Polega ona nie tylko na podaniu kwoty i okresu spłaty pierwszej pożyczki, ale również na podaniu danych osobowych i kontaktowych.

Firma InCredit wymaga, aby pożyczkobiorca posiadał konto bankowe zarejestrowane w polskim banku. W związku z tym konieczna jest weryfikacja rachunku bankowego, która przez wiele osób nazywana jest opłatą rejestracyjną. Kwota jaką należy przelać jest najniższa z możliwych i jest to zaledwie 1 grosz.

Przelanie wspomnianej wyżej kwoty na jedno z kont InCredit pozwoli na sprawdzenie danych użytkownika. Wiadomo, że do założenia konta bankowego potrzebne jest okazanie dowodu osobistego. Dzięki takiemu przelewowi weryfikacyjnemu nie trzeba pokazywać swojego dowodu pracownikom firmy InCredit.

Kwotę 0,01 zł należy przelać na jedno z kont InCredit w bankach: Alior Bank, BZ WBK, mBank, Millenium, Pekao. Posiadania konta w jednym z tych banków znacznie przyspieszy proces weryfikacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here