Ile wynosi opłata rejestracyjna w Vivus?

0
118
Ile wynosi opłata rejestracyjna w Vivus?
Ocena

Opłata rejestracyjna w firmach pożyczkowych jak Vivus nie jest wymaga od klienta w celach zarobkowych czy dla pokrycia bilansu finansowego firmy. Jedynym celem wykonania przelewu jednego grosza (0,01 zł) na jedno z kont wskazanych przez firmę, jest weryfikacja, czy numer rachunku podany przez klient w procesie rejestracyjnym, na pewno jest prawidłowy.

Wpłata rejestracyjna Vivus

Poza tym, jeśli na konto Vivus dotrze przelew bankowy z konta opatrzonego dokładnie tymi samymi danymi osobowymi, co podane we wniosku o udzielenie pożyczki, jest to kolejny etap weryfikacji wnioskującego. Jest to o tyle istotne, że Vivus zastrzega, aby nie dokonywać przelewów poprzez dodatkowe podmioty pośredniczące takie jak Blue Media. Firmy oferujące możliwość natychmiastowego przelania środków, wprowadzają do pola nadawcy swoje dane, więc nie będą one zgodne z informacjami z wniosku kredytowego i przez to proces nie zostanie zakończony sukcesem.

Opłatę w wysokości jednego grosza można przelać na jeden z pięciu banków, z którymi współpracuje Vivus: Alior Bank, Bank Pekao S.A., Getin Bank, Millenium Bank, PKO Bank Polski. Jeśli wnioskujący posiada konto w innym banku, proszony jest o dokonanie wpłaty na konto prowadzone przez Millenium Bank.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here