Ile wynosi RRSO pożyczki w Filarum?

0
167
Ile wynosi RRSO pożyczki w Filarum?
Ocena

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, to nic innego jak całkowity koszt pożyczki, który ponosi pożyczkobiorca. Wyraża się go, jako wartość procentową całej kwoty pożyczki w stosunku rocznym.

RRSO a Filarum

W przypadku pierwszej pożyczki w Filarum, udzielanej za darmo w promocji dla nowych klientów, RRSO wynosi 0%. Pożyczka udzielana jest całkowicie za darmo, pod warunkiem, że zostanie ona zwrócona pożyczkodawcy w terminie 30 dni. Z taką RRSO mamy jednak do czynienia jedynie w przypadku pierwszej pożyczki.

Kolejne chwilówki nie podlegają już takim promocjom. RRSO wynosi dla nich 1936,3%. Zaciągając pożyczkę w kwocie 1000 złotych na okres 30 dni, oddaje się Filarum kwotę 1281,08 zł, w tym: odsetki kapitałowe 8,22 zł i prowizję 272,86 zł.

W przypadku nieterminowej spłaty pożyczki, Filarum ma możliwość naliczania dodatkowych kosztów, a więc przede wszystkim odsetek za nieterminową spłatę, ale również kosztów windykacyjnych, wynikających z wysłanych monitów, smsów lub wykonanych do dłużnika telefonów monitujących.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here