Ile wynosi RRSO pożyczki w Incredit?

Data dodania: 10 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 10 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to bardzo ważny parametr każdego produktu finansowego, takiego jak kredyt lub pożyczka. Dzięki poznaniu RRSO klient ma świadomość tego jakie realne koszty pożyczki są przez niego ponoszone.

RRSO w pożyczkach oferowanych przez InCredit

RRSO w pożyczkach oferowanych przez InCredit zmienia się w zależności od wybranej przez klienta kwoty oraz okresu spłaty. Maksymalne możliwe RRSO wynosi 510,5%, a minimalne sięga poziomu 155-156%.

Informacja na temat RRSO dla wybranej przez klienta kombinacji kwoty pożyczki i terminu spłaty jest wyświetlana pod suwakami służącymi do wyboru takich warunków. Dzięki temu klient jest na bieżąco informowany o kosztach jakie poniesie i może podejmować swoją decyzję w sposób świadomy.

Warto dodać, że informacje dotyczące RRSO dla danej pożyczki są również przesyłane klientowi w umowie pożyczki na jego adres e-mail. Informacja ta jest również dostępna dla klienta po zalogowaniu się na jego konto. Każda firma ma obowiązek informowania o RRSO – InCredit spełnia ten obowiązek.