Incredit 1 dzien spoznienia – co teraz?

0
47
Incredit 1 dzien spoznienia – co teraz?
Ocena

Każdemu pożyczkobiorcy mogą przytrafić się trudniejsze czasy i problemy z płynnością finansową. Czasem można też zapomnieć o terminie spłaty raty pożyczki InCredit. Efektem tego są opóźnienia w spłacie. Co należy zrobić w przypadku jednodniowego spóźnienia?

Firma informuje, że w takiej sytuacji należy zadzwonić pod jej numer (22 250 22 51), aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat spłaty po terminie. Nawet jeśli firma naliczy odsetki karne to nie będą one wysokie po jednym dniu spóźnienia.

Najlepszym rozwiązaniem takiej sytuacji jest kontakt z firmą i uzyskanie informacji jaką kwotę należy wpłacić w przypadku jednodniowego spóźnienia. Informacje takie są również dostępne po zalogowaniu się do panelu klienta.

Jeden dzień opóźnienia to jeszcze nie jest tragedia i firma na pewno nie przekaże sprawy do zewnętrznej firmy windykacyjnej, do sądu ani nie umieści klienta w żadnej bazie dłużników. W przypadku braku kontaktu ze strony klienta, firma może sama zadzwonić do niego i przypomnieć o terminie płatności raty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here