Incredit 1 grosz potwierdzenia?

0
38
Incredit 1 grosz potwierdzenia?
Ocena

InCredit to firma pożyczkowa, która stosuje bardzo prostą, ale skuteczną procedurę weryfikacyjną swoich nowych klientów. Każda osoba starająca się o pożyczkę musi potwierdzić swój rachunek bankowy oraz dane osobowe poprzez wykonanie 1 grosza przelewu na jedno z kont InCredit.

Wpłata taka jest najniższa z możliwych, więc nie powinna stanowić dla nikogo problemu, a dzięki niej firma potwierdzi dane osobowe pożyczkobiorcy (w banku trzeba okazać swój dowód osobisty, aby założyć konto). Dodatkowo wykonanie takiego przelewu pozwoli na potwierdzenie numeru konta bankowego, na które będą przelewane pożyczone pieniądze.

Jeśli pożyczkobiorca posiada konto w jednym z banków obsługiwanych przez InCredit (Alior Bank, BZ WBK, mBank, Millenium, Pekao) to przelew dotrze bardzo szybko i weryfikacja zostanie przeprowadzona w ciągu kilkunastu minut. Osoby posiadające konta w innych bankach muszą poczekać dłużej na zaksięgowanie przelewu i potwierdzenie konta (zależy to od sesji przychodzących i wychodzących w bankach).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here