Incredit 3 pożyczka – czy to możliwe?

0
51
Incredit 3 pożyczka – czy to możliwe?
Ocena

Sytuacje życiowe bywają różne i czasami mogą pojawić się kolejne potrzeby wymagające zaciągnięcia (w ramach zdrowego rozsądku) kolejnych pożyczek. Czy firma InCredit pozwala na zaciągnięcie aż 3 pożyczek?

Regulamin mówi wyraźnie, że jedna osoba może posiadać tylko jedną aktywną pożyczkę w InCredit. Jeśli więc potrzebne są 3 pożyczki, muszą one zostać zaciągnięte przez trzy osoby posiadające własny numer telefonu, konto bankowe w Polsce, własne dochody oraz osoby takie muszą być w wieku 21-70 lat. Jeśli będą to członkowie jednej rodziny mieszkający pod tym samym adresem, wówczas można się spodziewać, że InCredit dokładnie wszystko zweryfikuje i uruchomi pożyczki jeśli nie będzie ku temu żadnych przeciwwskazań.

Warto dodać, że w przypadku spłaty całej pożyczki, klient może wnioskować o kolejną, która z pewnością będzie większa dzięki temu, że terminowo wywiązał się ze spłaty poprzedniej. Po spłaceniu drugiej pożyczki można więc wnioskować o trzecią, po spłacie trzeciej o czwartą i dalsze zgodnie z własnymi potrzebami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here