Incredit a historia kredytowa

0
31
Incredit a historia kredytowa
Ocena

Firmy pożyczkowe działające on-line to co prawda nie są banki, jednak mają bardzo wiele praw i możliwości weryfikacji swoich potencjalnych klientów. Jedną z takich firm jest InCredit, która udziela pożyczek ratalnych na spore kwoty, które można rozbić na 3-12 rat w zależności od wybranej kwoty.

Oczywiście tak jak w przypadku każdej innej firmy pożyczkowej lub banku, również w przypadku InCredit historia kredytowa potencjalnego pożyczkobiorcy jest bardzo ważna. Firma ma możliwość sprawdzania klienta w Biurze Informacji Gospodarczej, Biurze Informacji Kredytowej oraz wszystkich bazach dłużników i bazach informujących o zobowiązaniach finansowych danej osoby.

W związku z powyższym osoby, które już spłacają spore pożyczki lub osoby, które zostały wpisane do rejestru nierzetelnych dłużników muszą się liczyć z odmową udzielenia pożyczki. Najzwyczajniej w świecie firma nie uznaje ich za wiarygodnych partnerów i nie chce ryzykować pożyczania im pieniędzy. Oznacza to, że oferta InCredit jest przeznaczona dla osób z dobrą historią kredytową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here