Incredit a karta kredytowa

Data dodania: 3 października, 2017 r. / Ostatnia aktualizacja: 3 października, 2017 r.
Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Ogromną zaletą oferty InCredit jest fakt, że jej pożyczki są dostępne dla różnych klientów w różnym wieku oraz o zróżnicowanej sytuacji finansowej. Każdy pożyczkobiorca ma możliwość wyboru kwoty oraz liczby miesięcznych rat (w ramach dostępnych limitów).

Pożyczka InCredit dla osób posiadających kartę kredytową

O pożyczkę w InCredit mogą się starać osoby posiadające kartę kredytową. Karta taka zapewnia posiadaczom limit kredytowy, z którego mogą skorzystać i osoby takie są traktowane tak, jakby zaciągnęły zwykły kredyt.

Co prawda firma InCredit sprawdza bazy dłużników oraz może uzyskać dostęp do informacji w Biurze Informacji Kredytowej, więc może łatwo dowiedzieć się jakie zobowiązania finansowe ma pożyczkobiorca, jednak każdy wniosek pożyczkowy jest traktowany indywidualnie i posiadanie karty kredytowej nie musi wpływać negatywnie na ocenę klienta. Wręcz przeciwnie – terminowa spłata zobowiązań świadczy o solidności danego pożyczkobiorcy.

Podczas oceny wniosku kredytowego pod uwagę brane są inne zobowiązania oraz regularność ich spłaty, wysokość zarobków oraz wiele innych czynników, na podstawie których dokonywana jest ogólna ocena pożyczkobiorcy i dopasowywana jest pod niego oferta.