Incredit a komornik

0
28
Incredit a komornik
Ocena

Ostatnimi czasy na rynku produktów finansowych w Polsce pojawiły się firmy oferujące pożyczki dla klientów z zajęciem komorniczym. Czy do tego grona zalicza się firma InCredit?

Na stronie internetowej InCredit można przeczytać, że firma sprawdza swoich klientów we wszystkich możliwych bazach dłużników oraz w Biurze Informacji Kredytowej. Posiadanie zajęcia komorniczego wiąże się z tym, że dany pożyczkobiorca nie wywiązał się z jakiegoś zobowiązania finansowego i wierzyciele sięgnęli po rozwiązanie ostateczne, jakim jest postępowanie sądowe i komornik.

Posiadanie zajęcia komorniczego jest więc jednoznaczne z posiadaniem bardzo złej historii kredytowej, a jak wiadomo firma InCredit udziela pożyczek wyłącznie rzetelnym osobom, które nie widnieją w żadnych bazach dłużników. Innymi słowy osoby z zajęciem komorniczym muszą liczyć się z odrzuceniem wniosku o pożyczkę.

Podawanie nieprawdziwych danych jest również zabronione, ponieważ firma może to łatwo sprawdzić, a po drugie wiąże się to z poważnymi konsekwencjami prawnymi i karami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here