Incredit a konto w Alior Bank

0
34
Incredit a konto w Alior Bank
Ocena

Bardzo ważnym atutem firmy InCredit jest fakt, że posiada ona konta w kilku najpopularniejszych polskich bankach, dzięki czemu wielu klientów ma ułatwione sprawy związane z przelewami.

Z szybkich przelewów otrzymywanych i wysyłanych do firmy InCredit mogą cieszyć się między innymi posiadacze rachunków bankowych w Alior Banku. Jedno z kont prezentowanego pożyczkodawcy znajduje się właśnie w tym banku, a wykonanie przelewu weryfikacyjnego z konta Alior Bank klienta na konto Alior Bank pożyczkodawcy będzie wiązało się z bardzo szybkim księgowaniem, weryfikacją oraz spłatą raty. Będzie to tak zwany przelew wewnętrzny księgowany w czasie rzeczywistym również w weekendy i święta.

Z podobnych przywilejów mogą się również cieszyć posiadacze kont bankowych w BZ WBK, mBanku, Millenium oraz Pekao, ponieważ pozostałe rachunki firmy InCredit są prowadzone właśnie w tych instytucjach bankowych. Takie atuty w połączeniu z wygodnymi godzinami pracy przez 6 dni w tygodniu przekładają się na szybką i sprawną obsługę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here