Incredit a konto w banku WBK

0
43
Incredit a konto w banku WBK
Ocena

Firma pożyczkowa InCredit oferuje swoim klientom szeroką ofertę pożyczek długoterminowych spłacanych w wygodnych miesięcznych ratach dopasowanych do możliwości i preferencji pożyczkobiorcy. Bardzo dużym atutem prezentowanej firmy pożyczkowej jest fakt, że posiada ona kilka kont w najpopularniejszych polskich bankach, dzięki czemu możliwa jest szybka weryfikacja rachunków klientów oraz szybka wypłata pożyczek i szybkie księgowanie spłaty rat.

Klienci posiadający konto w banku BZ WBK są w uprzywilejowanej sytuacji. Firma posiada bowiem jeden z rachunków właśnie w tym banku. Oznacza to, że w przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej, pieniądze pojawią się na koncie klienta w ciągu kilkunastu minut od zrobienia przelewu. Również w przypadku spłaty zadłużenia, kwota zostanie bardzo szybko zaksięgowana.

Oczywiście warunkiem szybkiej spłaty i weryfikacji jest wysłanie przelewu z rachunku BZ WBK pożyczkobiorcy na rachunek BZ WBK firmy InCredit. W takiej sytuacji zostanie wykonany przelew wewnętrzny księgowany natychmiastowo po jego zleceniu również w weekendy i inne dni wolne od pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here