Incredit, a kredyt hipoteczny

0
38
Incredit, a kredyt hipoteczny
Ocena

Wiele osób zaciąga kredyty hipoteczne, w których zabezpieczeniem jest nieruchomość. Czy osoby takie mogą starać  się o pożyczkę w serwisie InCredit?

Firma InCredit weryfikuje swoich klientów we wszystkich możliwych bazach dłużników oraz bazach zawierających informacje o jego zobowiązaniach finansowych, terminowości ich spłaty, itp. Oznacza to, że pracownicy firmy mogą dowiedzieć się o tym, że ich klient posiada kredyt hipoteczny. Z drugiej jednak strony w przypadku terminowej spłaty rat takiego kredytu, klient nie będzie widniał w żadnym rejestrze nierzetelnych dłużników.

InCredit podkreśla, że każdy wniosek o pożyczkę jest traktowany indywidualnie. Jeśli więc klient nie widnieje w żadnych rejestrach dłużników albo dostępne są informacje mówiące o tym, że spłaca on swoje zobowiązania w sposób regularny i terminowy to takie informacje mogą nawet działać na jego korzyść. Jeśli dodatkowo uda się potwierdzić odpowiednie dochody, wówczas szanse na otrzymanie pożyczki są wysokie nawet dla osób z kredytem hipotecznym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here