Incredit i inne tym podobne pozyczki

Ocena artykułu
Oddaj głos, bądź pierwszy!

Na polskim rynku finansowym działa wiele firm oferujących pożyczki za pośrednictwem Internetu. Jedną z takich firm pożyczkowych jest InCredit. Zajmuje się ona udzielaniem swoim klientom pożyczek ratalnych, które można rozbić na 12 miesięcy, a dostępna kwota to 800 do 10000 zł w zależności od możliwości finansowych klienta.

InCredit oraz podobne pożyczki

Oferta firmy InCredit jest bardzo ciekawa, ponieważ klienci mogą samodzielnie wybrać kwotę we wspomnianym powyżej zakresie. Warto jednak wspomnieć, że nie jest to jedyna firma oferująca produkty finansowe tego typu.

Podobną ofertę posiada firma Zaplo należąca do grupy Vivus, która również umożliwia zaciąganie pożyczek online na kwotę 1000-10000 zł, którą można rozbić na 3-36 miesięcznych rat. W przypadku pożyczek rocznych koszty są porównywalne z Incredit.

Innymi firmami posiadającymi oferty pożyczek ratalnych online są Super Grosz, Hapi pożyczki, Tak To Finanse czy też Aasa. W każdej z nich klient ma możliwość wyboru kwoty oraz liczby miesięcznych rat w określonych przez firmę zakresach.