Incredit – pierwsza pożyczka za darmo – czy to prawda?

0
37
Incredit – pierwsza pożyczka za darmo – czy to prawda?
Ocena

Wiele firm działających na rynku pożyczek on-line walczy o swoich klientów, a efektami takiej walki są różne ciekawe promocje. Sporo chwilówek oferuje swoim klientom pierwszą darmową pożyczkę na dość niską kwotę (zwykle kilkaset złotych). Oznacza to, że klient musi oddać dokładnie taką samą kwotę jaką pożyczył bez żadnych odsetek. Jak to wygląda w przypadku InCredit.

Jak wiadomo firma InCredit udziela pożyczek ratalnych na większe kwoty, więc pożyczenie sumy kilku tysięcy złotych bez żadnych odsetek byłoby najzwyczajniej w świecie nieopłacalne. W związku z tym firma ta nie oferuje pierwszej pożyczki całkowicie za darmo.

Warto jednak zwrócić uwagę, że InCredit od 5 lipca 2017 roku oferuje swoim klientom inną ciekawą promocję, jaką jest pierwsza darmowa rata w przypadku pierwszej pożyczki. Oznacza to, że nowi klienci, którzy otrzymają pożyczkę i terminowo spłacą pierwszą ratę otrzymają rabat na koszty związane z pierwszą ratą w wysokości kwoty prowizji oraz odsetek. Kolejne raty klient będzie musiał już spłacać razem z prowizją i odsetkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here