Jak długo czeka się na pieniądze w Moneyman?

0
44
Jak długo czeka się na pieniądze w Moneyman?
Ocena

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób sięga po pieniądze w firmach pożyczkowych. Jest to oczywiście logiczne, ponieważ ludzie coraz rzadziej otrzymują taką pomoc od banków. Przede wszystkim firmy pożyczkowe oferują pieniądze bardzo szybko bo w ciągu 15 minut.

Czy tak się rzeczywiście da?

W przypadku pierwszej pożyczki, istnieją procedury, które muszą być wykonane, żeby w ogóle ją dostać. Zatem zanim weźmie się pożyczkę, należy przejść:

  • Rejestrację klienta. Na stronie moneyman.pl należy się zarejestrować. Od zakończenia rejestracji dział „Moje konto” będzie jednym z łączników Moneyman oraz klienta. Przez ten dział potem spłaca się automatyczne pożyczkę, bez konieczności wypisywania samodzielnie przelewów.
  • Weryfikację klienta. Każdy, kto zgłasza się po pożyczkę, musi być sprawdzony, czy faktycznie jest tym, za kogo się podaje. Do tego służy też jeden grosz, ponieważ z przelewem idą dane klienta.
  • Analizę wniosku. Po weryfikacji klienta, Monyman analizuje wniosek, sprawdzając między innymi BIK oraz zdolność kredytową. Bez tego punktu, udzielenie pożyczki może skończyć się brakiem spłaty, dlatego klient po prostu musi być sprawdzony.
  • Przelew pożyczki na konto. Jeśli wszystkie poprzednie procedury przechodzą faktycznie bez problemu, rzeczywisty wpływ pieniędzy na konto to obiecane 15 minut. Wszystkie procedury bowiem opierają się o szybkość przesyłania pieniędzy z konta na konto. Jeśli jest to czas, kiedy wszystkie banki pracują, wówczas przelew jest bardzo szybki. Najpierw przejdzie ów jeden grosz, potem w bardzo niedługim czasie wpłyną pieniądze na konto.

Moneyman zaznacza, że szybkość przesyłu pieniędzy zależy od banku klienta. Jest to prawda, ponieważ jeśli wszystkie przelewy wychodzą natychmiast i natychmiast są księgowane, wówczas pożyczka wpływa faktycznie po 15 minutach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here