Jak działa pożyczka w Incredit?

0
29
Jak działa pożyczka w Incredit?
Ocena

Działanie systemu InCredit jest bardzo proste dzięki intuicyjnemu panelowi klienta. Oznacza to, że proces wnioskowania o pożyczkę oraz jej spłacania jest bardzo łatwy i nie zajmuje wiele czasu. Warto zastanowić się jak działa pożyczka w InCredit.

Do wnioskowania o pożyczkę potrzebny jest smartfon, tablet, komputer lub inne urządzenie z dostępem do Internetu. Za pomocą specjalnych suwaków należy wybrać kwotę oraz okres spłaty. Następnie nowi klienci muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy, podać  swoje dane osobiste i finansowe oraz zweryfikować swój rachunek bankowy przelewając kwotę 0,01 zł na jedno z kont InCredit. Stali klienci nie muszą weryfikować konta i podawać swoich danych, ponieważ zrobili to przy wniosku o pierwszą pożyczkę.

Po pozytywnej weryfikacji należy czekać na decyzję i jeśli jest ona pozytywna, wówczas InCredit wykona przelew na konto pożyczkobiorcy (pieniądze mogą dotrzeć nawet po kilkunastu minutach, jeśli klient posiada konto w jednym z banków obsługiwanych przez InCredit). Informacje dotyczące spłaty rat pożyczki będą podane w panelu klienta oraz zostaną wysłane na adres e-mail pożyczkobiorcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here